"Zajączki" pasowane na przedszkolaków:) undefined

"Zajączki" pasowane na przedszkolaków:)

5 listopada 2013 r. w grupie 4- latków "Zajączki" odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci wystąpiły w odświętnych strojach (białe bluzki i koszule oraz niebieskie spódniczki i takie same krawaty). Każde dziecko miało założoną opaskę "Zajączka".
Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, których nauczyły się w ciągu dwóch miesięcy a na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie.
W grupie przedszkolaków dzieci powitały 6 latki "Delfinki" z wychowawczynią Anną Kaczor.
Następnie pani dyrektor Elżbieta Gągała dużą kredką pasowała każdego "Zajączka" na przedszkolaka.
Dzieci przekraczały magiczną bramkę z napisem "Jestem przedszkolakiem" otrzymując dyplom, cukierkowy medal i kolorowego zajączka na patyku.
"Zajączki" do pasowania przygotowała wychowawczyni Sława Posor we współpracy z p. Iwoną Janczurą.

Opracowała Sława Posor.
13.11.2013