Zajęcia indywidualne 24.02.2021 undefined

Zajęcia indywidualne 24.02.2021

Dzień dobry, dzisiejsze zajęcia indywidualne to nie lada wyzwanie. Oprócz ćwiczeń oddechowych i warg będziemy ćwiczyć wymowę trudnych łamaczy języka. Na czym to polega? Otóż będziemy powtarzać wiersze z takimi głoskami, które sprawiają wam kłopoty. Zawierają one mnóstwo tych głosek, dlatego podczas ich artykulacji musicie się bardzo skupić. Wszystkie zadania znajdziecie w kąciku logopedycznym. Wiecie nad jakimi głoskami pracujemy, dlatego każdy wybiera dla siebie jeden wiersz i wspólnie z mamą powtarza go przynajmniej dwa razy dziennie. Poproście mamę by wpisała wybrany wiersz do waszego zeszytu z zajęć indywidualnych, a jak wrócimy do przedszkola wspólnie powtórzymy go w gabinecie. Życzę wytrwałości i trzymam za Was kciuki.
Monika Czornik