Zajęcia koleżeńskie w przedszkolu undefined
Dzień Flagi RP

Zajęcia koleżeńskie w przedszkolu

W miesiącu marcu i kwietniu odbywały się w naszym przedszkolu zajęcia koleżeńskie, dzięki którym możemy uczyć się czegoś nowego: tym razem prezentowane były zajęcia matematyczne według metody prof.Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej. W grupie V "Krasnoludki" pani Ela Pomykalska przeprowadziła zajecia "Zabawy z przestrzenią", w grupie VI "Nutki" pani Małgosia Miłek przez zabawę pytała"Jaka to figura?", pani Aneta Fluder pokazała w grupie "MUchomorki" jak "Uczymy się konstruowania gier", ze "Świątecznym koszyczkiem" w grupie III "Skrzaty" bawiła się pani Renata Bernacka, pani Ania Kawecka w grupie II "Misie" pokazała jak bawić się w "Zabawy liczbowe" a pani Madzie Baranik w grupie maluszków pokazała "Rytmy i ich kontynuację"

Program "Dziecięca matematyka" prof. E.Gruszczyk- Kolczyńskiej, realizowany w naszym przedszkolu, to taka strategia edukacji matematycznej, która zakłada że najważniejsze, fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu w edukacji dziecka, mają jego osobiste doświadczenia, które stanowią bazę, budulec dla tworzenia nowych pojęć i umiejętności.
03.05.2016
Elżbieta Pomykalska Aneta Fluder