Zajęcia kulinarne w grupie I undefined

Zajęcia kulinarne w grupie I

A oto przepisy:

ROGALIKI KOKOSOWE:
SKŁADNIKI:

- 1/3 szkl. cukru pudru

- 200 g. masła pokrojonego na kawałki

- 2 szkl. mąki

- 100 g. wiórków kokosowych

- cukier waniliowy

- 2 żółtka

Wszystkie składniki wymieszać i zagnieść. Włożyć do woreczka i dać do lodówki na 30 minut.
Z ciasta odrywać małe kawałki, formować wałeczki i układać na blaszce nadając kształt rogalika.
Nagrzać piekarnik do 180 st. C. Piec w temperaturze 180 st. około 15-20 minut.
SMACZNEGO :)

SKŁADNIKI:

- 1/3 szkl. cukru pudru

- 200 g. masła zimnego pokrojonego na kawałki

- 2,5 szkl. mąki

- 1 jajko

- szczypta soli

- cukier waniliowy

WYKONANIE:

Wszystkie składniki wymieszać i zagnieść. Ciasto włożyć do woreczka i dać do lodówki na około 1 godzinę.
Ciasto rozwałkować i wykrawać foremką dowolne kształty. Piekarnik nagrzać do temperatury 180 st. C.
SMACZNEGO :-)
07.03.2021