Zajęcia otwarte dla rodziców - Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku...
Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Nieodłącznie kojarzony jest on z beztroskim czasem dzieciństwa. Często jest on kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. W każdym sklepie z zabawkami możemy natknąć się na pluszowe misiaki. Często są one bohaterami powieści, bajek, filmów i piosenek tak jak m.in. Kubuś Puchatek, Coralgol, Paddington, Miś Uszatek, Yogi, Rupert, Mój Brat Niedźwiedź, Mały Miś, Troskliwe Misie czy Gumisie. Nie można wyobrazić sobie świata bez uroczego, łagodnego misia.
W naszym przedszkolu w dniu 24 listopada 2017 r. misie miały swoje święto. Był to również dzień, w którym na zajęciach pojawili się rodzice. Serdecznie im dziękujemy, że zaszczycili nas swoją obecnością.
wpis edytowano 2017-12-07, 20:34