Zajęcia otwarte Misiów undefined

Zajęcia otwarte Misiów

W grupie Misie zajęcia otwarte odbyły się 29 października. Rodzice podczas tych zajęć mogli bliżej zapoznać się z metodą aktywnego słuchania według Batii Strauss, która ma na celu przybliżenie dzieciom muzyki klasycznej. Choć bardzo często słyszy się, że ten rodzaj muzyki jest trudny, niedziecięcy to my udowodniliśmy, że wcale tak nie jest. Misie pokazały, że przy muzyce poważnej można się doskonale bawić, mieć niesamowitą radość z jej słuchania i tworzenia, że nie jest ani trudna ani nudna. Zajęcia zakończyły się wykonaniem wspólnie z Rodzicami instrumentów z surowców wtórnych, z których dzieci będą teraz korzystać w domu. Dzięki temu mogą codziennie utrwalać nabyte umiejętności i razem z najbliższymi bawić się poznaną metodą.
04.11.2014
Ewa Lisiecka