Zajęcia otwarte w grupie "MOTYLKI" undefined

Zajęcia otwarte w grupie "MOTYLKI"

9 listopada 2017 roku w najmłodszej grupie " Motylki" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Zajęcia poświęcone były lekcji historii . Dzieci wraz z rodzicami recytowały wiersz "Kto ty jesteś". Na podstawie wiersza "Barwy Ojczyste" Cz. Janczarskiego dowiedziały się co oznaczają kolory biel i czerwień na naszej fladze. Poznaliśmy nasze symbole narodowe. Śpiewaliśmy piosenki patriotyczne "Jestem Polakiem".
"Motylki" wspólnie z rodzicami wykonały piękne kotyliony. Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym można zobaczyć, jak funkcjonuje dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy rodzic uczestniczy w takich spotkaniach.
12.11.2017
Małgorzata Górka