Zajęcia Sportowe z końca roku szkolnego... undefined

Zajęcia Sportowe z końca roku szkolnego...

Na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Nasze Przedszkolaki uczestniczyły w super zajęciach sportowych prowadzonych przez Pana Wojciecha Hajduczenia - trenera piłki nożnej.

Dzieciaki bawiły się wyśmienicie, a poprzez zabawę poznawały podstawowe zasady gry w piłkę nożną, uczyły się współdziałania i współpracy. Bawiły się piłką i specjalnymi stożkami, by dobrze ocenić swoje możliwości i kształcić umiejętności.

Wszyscy byli weseli i zadowoleni z zajęć. Uśmiechy nie schodziły dzieciom jeszcze długo po zakończonej zabawie ';)

I oto chodzi - by dobrze się bawiąc uczyć się nowych rzeczy i usprawniać swoje ciało oraz kształtować nowe umiejętności ';)

Mamo i Tato - grajcie ze swoimi "Słoneczkami" w piłkę i wszelkie inne gry ruchowe, a niesamowitą radość sprawicie nie tylko swoim dzieciom, ale także i sobie - RUCH TO ZDROWIE,A W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!!! ';)
08.08.2018
Hanna Pietraszko