Zajęcia w Szkole Podstawowej w Lewkowie. undefined

Zajęcia w Szkole Podstawowej w Lewkowie.

Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie z panią Agatą na czele zaprosił przedszkolaków na wspólne zajęcia.

Dzieci wzięły udział w lekcji przyrodniczo-plastycznej, której tematem było życie pingwinów. Okazało się, że maluchy doskonale poradziły sobie z trudnymi pytaniami nauczyciela, zaprezentowały nawet pochód pingwinów. Po części teoretycznej przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem przystąpiły do najważniejszego zadania - korzystając z pomocy starszych koleżanek, uczennic klasy V b, przygotowały - łapacze snów.

Na koniec każdy miał okazję stanąć przy tablicy i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy uczeń. Równo z dzwonkiem bardzo zadowolone dzieci pożegnały z szerokim uśmiechem mury szkoły.

Serdecznie dziękujmy za wspaniałe zajęcia :)
Małgorzata Jędrzejak