Zakończenie Przedszkola undefined

Zakończenie Przedszkola

"Coś się zaczęło, coś się skończyło.
Najważniejsze, że razem dobrze nam było".

To cytat jednego z wierszy recytowanych przez starszaków na uroczystości zakończenia roku. Wszyscy przedszkolacy przyszli w tym dniu w galowych strojach, ponieważ wszyscy świętowali uroczystość zakończenia roku szkolnego. Starszaki zaś z pełną powagą żegnały swe panie i przedszkole słowami wierszy, piosenek i kwiatami. Dzieci otrzymały książeczki ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy od przedszkola. Jedenaścioro zaś szczególnie udzielających się rodziców podziękowania od pani wicedyrektor Joanny Konkel i gratulacje od pani dyrektor Małgorzaty Jakimiak. Z nieukrywanym żalem pożegnano też stażystkę panią Ewelinę Małgorzewicz, z którą zżyła się przez cztery miesiące zarówno kadra jak i dzieci. Nie sposób było nie zauważyć ogromnej frekwencji rodziców na uroczystości. Nie było starszaka beż przynajmniej jednego rodzica, a u niektórych nawet dziadkowie. Jak zwykle z trudem pomieściliśmy się w naszej sali zabaw, ale to widać kolejny raz wcale nie przeszkadza naszym gościom, a jest bardzo budujące dla gospodarzy uroczystości. Na koniec pani wicedyrektor i zarazem wychowawczyni absolwentów życzyła sobie dalszej tak owocnej współpracy z rodzicami, niezmiennie wysokiej frekwencji na uroczystościach oraz gratulowała rodzicom wychowanych w kulturze i szacunku dla innych dzieci.
29.06.2014
Joanna Konkel