Zakończenie roku undefined

Zakończenie roku

15.06.2018r dzieci z grupy "Mądre Sówki" po raz ostatnim wystąpiły dla swoich rodziców i wszystkich zebranych gości na uroczystości Pożegnania Przedszkola. Po czterech latach przeżytych w przedszkolu zaprezentowały swoje zdolności taneczne, muzyczne i recytatorskie. Były to piękne wiersze i wzruszające, chwytające za serce piosenki. Ważnym elementem uroczystości był zaprezentowany taniec "Polonez". Po występach nasza Pani Dyrektor - Elżbieta Gołębiewska wraz z zaproszonym gościem - Grażyną Pietrzak wręczyły dzieciom dyplomy i prezenty. Podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola otrzymali również rodzice. Panie z Rady Rodziców również podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za wspólne lata w przedszkolu. Po części oficjalnej dzieci udały się na poczęstunek, gdzie czekał tort oraz inne pyszne smakołyki.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólnie przeżyte lata w przedszkolu. Życzymy rodzicom zadowolenia z pierwszych sukcesów dzieci, a dzieciom wspaniałych lat w szkole. Powodzenia!

Opracowała: Grażyna Żakowska
14.07.2018