Zakończenie roku 2016/17 undefined

Zakończenie roku 2016/17

21.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji do naszego przedszkola przybyło mnóstwo gości, m.in.: rodzice, dziadkowie, Wójt Gminy Ujazd Pan Artur Pawlak, Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Ujeździe Pani Emilia Małagowska, Dyrektor Zespołu Szkół w Osiedlu Niewiadów Pan Jarosław Kaczorowski, Rada Rodziców. Najpierw dzieci z najstarszych grup pożegnały się z przedszkolem tańcem, piosenką , wierszem. Pokazały niewielki ułamek tego, czego nauczyły się przez cały rok podczas zajęć. Przedstawienie rozpoczęło się dostojnie, bo polonezem a później były wspomnienia z czteroletniego pobytu w przedszkolu. Koledzy i koleżanki z młodszej grupy piosenką "Mój kolego z zerówki" podziękowały za wspólną zabawę w przedszkolu. Później były podziękowania dla Przyjaciół Przedszkola za wszelką pomoc, jaką otrzymaliśmy, za współpracę, za życzliwość i wielkie serca. Ponieważ nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie na "Najfajniejsze przedszkole w powiecie tomaszowskim a Pani Dyrektor Anna Żak drugie miejsce w plebiscycie Nauczyciel i Dyrektor Roku Powiatu Tomaszowskiego i Opoczyńskiego, Pani Martyna Wojciechowska przewodnicząca Rady Rodziców wręczyła naszej Pani Dyrektor "Złotą koronę", jako podziękowanie za wspaniałą współpracę i pracę. Na koniec wreszcie dzieci, które opuszczają w tym roku mury naszej placówki otrzymały dyplomy i pamiątki ukończenia przedszkola. Zostały również rozdane nagrody za udział w konkursach z projektu "Zdrowo i kolorowo na talerzu przedszkolaka". Na pamiątkę udziału w tym projekcie każde dziecko dostało zdjęcie z logo grupy. Wielką niespodziankę zrobił nam również FC Niewiadów, który zafundował wszystkim dzieciom koszulki z napisem "Młode Pokolenie Widzewa".
24.06.2017
Urszula Druszcz