Zakończenie roku przedszkolnego! undefined

Zakończenie roku przedszkolnego!

28.06.2013 r. pożegnaliśmy kolejny rok przedszkolny. Przygotowywaliśmy się do tego dnia od kilku tygodni. Dzieci, które po raz ostatni przebywały w przedszkolu na zakończenie roku zaprosiły maluchy do ,,Krainy Baśni". Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, dlatego pokazaliśmy je także naszym starszym kolegom z ,, oddziału przedszkolnego" przy szkole i uczniom klasy I i II. Podczas tego uroczystego dnia Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy ,, Dzielnego Przedszkolaka", Rada Rodziców przygotowała dla maluchów ,, wakacyjną niespodziankę". Na koniec Pani Dyrektor złożyła podziękowania wszystkim Rodzicom za pomoc i wsparcie w realizacji wielu zadań, życząc miłego wypoczynku podczas wakacji.

,, Leśne szczęście" Tadeusz Śliwiak

Lato, pobądź z nami.
Lato, nie uciekaj.
Dom daleko, gwar daleko,