Zakończenie roku przedszkolnego! undefined

Zakończenie roku przedszkolnego!

19 czerwca w Węgrowskim Ośrodku Kultury w sali widowiskowej odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z pożegnaniem starszaków. Przedszkolaki z obydwu grup przedstawiły program artystyczny " Mali Giganci" . Dzieci uświetniły występ tańcząc, recytując wiersze i śpiewając piosenki, które z tak wielkim zapałem ćwiczyli przez ostatnie tygodnie. Na początek występu przedszkolaki zatańczyły "Poloneza" , recytowane były wiersze m.in. " Okulary", " Żaba", " Kotek", " Mucha", " Na kanapie". Dzieci śpiewały dla rodziców piosenki " Nie ma jak u mamy", " To dzięki wam" , a także tańczyły różne tańce do piosenek "Laleczka z saskiej porcelany", " Mam tę moc", " Gangam style", a także taniec z parasolkami . Następnie starszaki podziękowały za wspólne chwile w przedszkolu. Dzieci wprowadziły nas również w wakacyjny nastrój śpiewając letnie piosenki. Po części artystycznej Pani Dyrektor w imieniu swoim i całej kadry podziękowała dzieciom za wspólne spędzone chwile. Nie zabrakło również podziękowań dla Rodziców, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc oraz zaangażowanie na rzecz przedszkola. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów przez Panią Dyrektor oraz Panią Dorotkę, która uczy dzieci j.angieskiego w przedszkolu. Dzieci również otrzymały książki oraz płyty ze zdjęciami dla wszystkich przedszkolaków, a także dla Rodziców zostały wręczone dyplomy, którzy angażowali się w pomoc przedszkola.

Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji!

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Węgrowskiego Ośrodka Kultury, za udostępnienie sali, za piękną oprawę naszego występu. Kochanym Rodzicom za przygotowanie odpowiednich strojów.
23.06.2015
Sabina Łatka