Zakończenie roku przedszkolnego  undefined

Zakończenie roku przedszkolnego

Minął kolejny rok szkolny, rok wspólnych zabaw, zajęć, podróży po porach roku, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
21 czerwca b.r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018 oraz pożegnania starszaków.
W uroczystości, jak zawsze, licznie uczestniczyli rodzice.
Uroczystość rozpoczęli nasi absolwenci. W rymie poloneza, w biretach i galowych strojach, przepięknie zatańczyły wzbudzając zachwyt i wzruszenie na twarzach wszystkich obecnych.
Prezentowały również swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie.
Następnie wystąpiły dzieci z grup młodszych. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Wierszem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole.
Na pamiątkę absolwenci otrzymali dyplomy i maskotki.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania oraz słodki poczęstunek.
Rozpoczynają się wakacje.
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji- dzieciom: wielu ciekawych przygód, wrażeń oraz zabawy, rodzicom, by wakacje były czasem odpoczynku i radości ze spędzonych razem z dziećmi dni.

Ewa Jarosz
30.07.2018