Zakończenie roku przedszkolnego 2016-17 undefined

Zakończenie roku przedszkolnego 2016-17

Poranek czerwcowy słonkiem przystroił nasze przedszkole.
My dziś ubrani świątecznie we wspólnym stajemy kole.
Dziś nasze twarze maleńkie ogarnia tęsknota, żal.
Tak miło tutaj i pięknie, lecz czeka nas inna dal.
I nigdy nie zapomnimy jak dobrze było w tym kole.
Chociaż do szkoły idziemy w sercu zostanie przedszkole.
Żegnajcie wszystkie zabawki już nie czas bawić się z wami.
W szkole idziemy siąść w ławki, a swe przedszkole żegnamy.

Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również przedszkolaki, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą.
Jedna z takich uroczystości odbyła się w czwartek, 22 czerwca w Samorządowym Przedszkolu w Wyszkowie Z Przedszkolem żegnała się najstarsza grupa: Patrycja Cz, Kornelia P., Mateusz B., Szymon Ś., która już od września sale w przedszkolu zamieni na szkolne ławki.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia okolicznościowych wierszy i piosenek związanych z wakacjami, pożegnaniem kolegów idących po wakacjach do szkoły.
Następnie przedszkolaki zatańczyły taniae "Zumba Kids cu Andrei - Gummy Bear".
za który zostali nagrodzeni ogromną ilością braw.
Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki, słodkości,. głos zabrała Pani Dyrektor rodzice, serdecznie podziękowali za edukację przedszkolną.
Zapraszamy do obejrzenia relacji foto.

11.07.2017
Iwona Żukowska