ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2017/2018  undefined

nauki nadszedł czas,
lecz pamięć o przedszkolu,
niech żyje zawsze w Was!

Uroczyste zakończenie roku 2017/2018 w Przedszkolu Samorządowym w Goworowie odbyło się 19.06.2018r. Pani Dyrektor serdecznie powitała licznie zgromadzonych Rodziców, Dzieci, Grono Pedagogiczne oraz Pracowników Przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się wierszowaniem przez absolwentów przedszkola, następnie starszaki zaprezentowały się w inscenizacji " Bezpieczeństwo – ważna rzecz". Motywem przewodnim było bezpieczeństwo dzieci w sieci. Po tak wymownym przedstawieniu przedszkolaki zapamiętały zasady korzystania z internetu i wiedzą jak z niego korzystać w sposób mądry i rozważny. Wiedzą również, że nie należy zapominać o świecie realnym, który na co dzień nas otacza. Młodsze dzieci także pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki recytując wiersze i śpiewając piosenkę o lecie, wakacjach i bezpieczeństwie. Po części artystycznej Pani Dyrektor oraz nauczycielki wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, rożki słodkości, kredki a razem z tym wszystkim dobre rady na wakacyjne dni. Był to piękny czas dla dzieci, rodziców i dla przedszkola, ale coś w życiu się kończy, a coś zaczyna i dla naszych milusińskich po wakacjach również zacznie się nowy etap życia. Życzymy jeszcze raz wszystkim wielu sukcesów i POWODZENIA!

Zdjęcia: Anna Brejnak
20.06.2018