ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO undefined

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również przedszkolaki, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą.
Jedna z takich uroczystości odbyła się w środę 21 czerwca 2017r. w Przedszkolu Marzeń. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku, szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dzieci zaprezentowały także umiejętności, jakie zdobyły podczas zajęć z języka angielskiego oraz zaśpiewały piosenki religijne w podziękowaniu za miniony rok szkolny. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Pani dyrektor Agnieszka Biała pożegnała przedszkolaków kończących przedszkole wręczając im pamiątkowe dyplomy. Rodzice, którzy w szczególny sposób wyróżnili się na rzecz przedszkola otrzymali pamiątkowe podziękowania.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.
Agnieszka Ogrodowczyk

24.06.2017