Zakończenie roku szkolnego undefined

Zakończenie roku szkolnego

22.06. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Spotkanie rozpoczęli starszacy - przyszli uczniowie, którzy zaprezentowali się w pięknym programie - słowno - muzyczno - tanecznym,otrzymując za swój występ w pełni zasłużone, gromkie brawa!Swoich starszych kolegów bardzo wzruszająco pożegnały młodsze przedszkolaki, obdarowując przy okazji pięknymi upominkami.Po występie dzieci, na scenie amfiteatru powitaliśmy panią dyrektor - Emilię Małagowską, która podziękowała wszystkim serdecznie za bardzo owocną , całoroczną współpracę, a także podsumowała wszelkie: projekty, programy i konkursy realizowane w naszej placówce w minionym roku szkolnym. Niezwykle miło było nam także usłyszeć słowa uznania, podziękowania, a także życzenia słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji z ust pana wójta Gminy Ujazd - Artura Pawlaka (który jednocześnie uroczyście wręczył dyplomy naszym dumnym absolwentom) oraz pani dyrektor zaprzyjaźnionego Przedszkola Samorządowego w Osiedlu Niewiadów - Anny Żak. Po części oficjalnej dzieci wraz z paniami wychowawczyniami, kolegami i koleżankami z poszczególnych grup pożegnały się, nie ukrywając łez wzruszenia w swoich salach.
13.07.2017
Paulina Dębiec