ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO undefined

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W środę 21 czerwca odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku przedszkolnego. W tym dniu starszaki z grupy "Żabki" i "Skrzaty" pożegnały się ze swoimi kolegami koleżankami z przedszkola oraz z Paniami i całym personelem, dziękując za opiekę. Z kolei dzieci z młodszych grup życzyły kolegom sukcesów w szkole. Dzieci podziękowały również Pani Dyrektor, Grażynie Pacuk za to przez tyla lat czuwała, żeby każdy w naszym przedszkolu czuł się dobrze - jak w domu i żeby nigdy nam niczego nie brakowały.
Dziękujemy, że wytrwały cały trudny przedszkolny rok i dziękujemy wszystkim pracownikom naszego przedszkola, za dbanie o to, żeby dzieci czuły się dobrze w osiemnastce.
Życzymy słonecznych wakacji i wracajcie do nas wypoczęci, cali i zdrowi! Ahoj przygodo!
17.07.2017
Krystyna Anna P18