Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 - 24.06.2016 undefined

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 - 24.06.2016

No i mamy upragnione WAKACJE ! Dzisiaj zabrzmiał w szkole ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/2016! Zanim jednak rozpoczęliśmy wakacje i słodkie lenistwo , spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu w naszym parafialnym kościele na Mszy Świętej dziękczynnej- rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły.Potem uroczystości odbywały się w szkole. Wychowawczyni klasy III, Pani Jola Mulewska przygotowała część artystyczną.Wystąpili uczniowie klas II i III. Po letnich wierszykach i piosenkach nastąpił czas na wręczenie świadectw ,dyplomów, nagród, podziękowań... Na szczęście wszyscy nasi uczniowie przeszli do następnej klasy . Nie tylko dzieci, ale również i rodzice, którzy angażowali się w życie i pracę szkoły zostali docenieni i otrzymali pamiątkowe podziękowania.Przez cały czas trwania uroczystości towarzyszył nam nasz szkolny sztandar, który odchodząca klasa III przekazała młodszym kolegom.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy są życzliwi wobec naszej szkoły! Dziękujemy za czas nam poświęcony i za wszelką pomoc.
28.06.2016
Jolanta Czyżyk