ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE "BIEDRONEK" undefined

ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE "BIEDRONEK"

W dniu 26.06.2013 r. o godz. 15.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w grupie I. Dwadzieścioro dzieci po raz ostatni wystąpiło wspólnie żegnając grupę "Biedronek", by po wakacjach uczyć się w starszakach. Przygotowane wiersze recytowane z dumą i odwagą w obecności Pani Dyrektor oraz Rodziców naszych wychowanków uświadomiły wszystkim jak szybko, miło i radośnie upłynął nam ten rok w przedszkolu. Nad przygotowaniem dzieci czuwały panie wychowawczynie- pani Dorota W. oraz pani Magda Z. Oprawę muzyczną zapewniła Pani Tereska prowadząca zajęcia rytmiczne. Po recytacji wierszy oraz zaśpiewaniu piosenek pani Ewelina wspólnie z dziećmi przedstawiła układy choreograficzne, których dzieci nauczyły się na zajęciach tanecznych oraz piosenki opisujące znajomość słówek z języka angielskiego. Następnie pani dyrektor złożyła dzieciom życzenia oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki dla naszych biedronkowych wychowanków. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc nie tylko dla naszej grupy ale również dla całego przedszkola.
Popołudniowe spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez nasze Mamusie. Wspólnie spędzone chwile uwiecznione zostały na zawsze w przedszkolnej kronice, na kartach aparatu fotograficznego oraz w naszych sercach. Miłe wspomnienia zostaną z nami jeszcze bardzo bardzo długo…

30.06.2013
Nauczycielki Przedszkola