Zakończenie roku w "Misiach" undefined
Dzień Matki

Zakończenie roku w "Misiach"

W dniu 25 czerwca o godzinie 15.00 dzieci z grupy IV "Misie" wzięły udział w uroczystości z okazji "Dnia Mamy i Taty" oraz zakończenia roku. Uroczystość rozpoczęła się tańcem kwiatów i składała się z dwóch części. W pierwszej dzieci przedstawiły inscenizację pt.: "O pszczółce co szczęścia szukała" oraz wiersze i piosenki o tematyce rodzinnej. Druga część rozpoczęła się Polonezem, po którym dzieci podziękowały Pani Dyrektor oraz każdej z osób pracujących w przedszkolu za wspólnie spędzone lata. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy Miś otrzymał książkę z dedykacją, dyplom i pamiątkowe tablo. Pani Dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i nauczycielkom za ich trud włożony w edukację dzieci. Po zakończeniu dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami przeszły do swojej sali, gdzie wręczyły swoim rodzicom prezenty z okazji ich święta.
26.06.2013
Przedszkolaki Misie