ZBAWIENIE PRZYSZŁO PRZEZ KRZYŻ - APEL WIELKANOCNY undefined
Wielkanoc

ZBAWIENIE PRZYSZŁO PRZEZ KRZYŻ - APEL WIELKANOCNY

W dniu 10 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Gręzówce odbył się apel, którego celem było wprowadzenie całej społeczności szkolnej w klimat Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych.
Wielkanoc to jedno z najstarszych Świąt Wielkanocnych to czas radości i triumfu Zmartwychwstania. Tegoroczna inscenizacja przypomniała zgromadzonym o wielkim przesłaniu, iż Syn Boży żyje i otwiera nam drogę Zbawienia.
Po zakończonym przedstawieniu p. wicedyrektor Regina Hermanowicz złożyła wszystkim życzenia świąteczne następnie wręczyła nagrody laureatom konkursów, które odbyły się w naszej szkole.
Apel przygotowany został pod kierunkiem nauczycieli: M. Turemki, D. Sójki, A. Bryzek, E. Mariuszyc, J. Grzyb, U. Jurzyk, oraz T. Pirosa.

Opracowanie:
Magdalena Turemka