Zbliżają się Święta Wielkanocne undefined
Wielkanoc

Zbliżają się Święta Wielkanocne

Już niedługo Święta Wielkanocne dlatego postanowiłyśmy razem z dziećmi i rodzicami przygotować dekoracje. Rodzice z II gr. 5-6 latków razem z dziećmi wykonali wspaniałe, kolorowe koszyki i palmy wielkanocne techniką origami. Ozdobiliśmy nimi salę i szatnię w przedszkolu. Dziękujemy szczególnie za pomoc i zaangażowanie paniom: Agnieszce Lenartowicz, Ewelinie Halemba, Danucie Grabus, Darii Satro, Teresie Bieleckiej, Irenie Makowskiej.

Wspólnie z rodzicami i dziećmi z II grupy 5-6 latków wykonaliśmy również kartki wielkanocne dla Caritasu i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Starej Łubiance. Szczególne podziękowania kierujemy dla pani: Eweliny Halemby, Joanny Makowskiej, Darii Satro, Anny Cieślak, Jolanty Graczyk.

Dziękujemy Wam z pomoc i zaangażowanie.

red. A. Przepiórkowska
26.03.2013