ZDROWIE TO NASZ SKARB	 undefined

ZDROWIE TO NASZ SKARB

W ramach realizacji tygodniowej tematyki o zdrowiu w dniu 22.02.2017 roku zostały przeprowadzone zajęcia, których celem było przekonanie dzieci o konieczności dbania o swoje zdrowie.
Gościliśmy w naszym przedszkolu higienistkę Panią Marię Ciupak. W spotkaniu brały udział dzieci sześcioletnie. Pani higienistka przygotowała dla nas krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i opowiedziała na czym polega jej praca. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób można zapobiec infekcjom. Jak należy o siebie dbać i ubierać się stosownie do pogody, właściwie się odżywiać i pamiętać o aktywności fizycznej. Na zakończenie w ramach podziękowania dzieci wręczyły Pani bukiecik kwiatów. Serdecznie dziękujemy Pani za przybycie oraz za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Jolanta Dycha
Elżbieta Gąsiorowska