ZDROWO-MALUCHOWO undefined

ZDROWO-MALUCHOWO

Z myślą o najmłodszych Fundacja Ziko dla Zdrowia rozpoczęła realizację programu edukacyjnego - ZDROWO MALUCHOWO.
Został on przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W ramach tej inicjatywy na stronie internetowej Fundacji są regularnie publikowane materiały edukacyjne, dzięki którym przygotowanie i przeprowadzenie wartościowych zabaw z dzieckiem będzie dla każdego rodzica proste i przyjemne.

Zapraszamy do korzystania z propozycji zabaw o tematyce dot. zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i higieny. Kolejne scenariusze są w trakcie przygotowywania i wkrótce będą opublikowane.

Zachęcamy do rozpropagowania zabaw ZDROWO MALUCHOWO opublikowanych na stronie internetowej

materiały mogą być ciekawą propozycją dla rodziców, spędzających czas w domu z dzieckiem. Skorzystanie z nich jest darmowe i nie wymaga logowania.

Jeden z zamieszczonych scenariuszy zabawy "ZDROWIE W TWOICH RĘKACH" może ponadto posłużyć temu, by dzieci wracające do przedszkola były przez rodziców lepiej przygotowane do powrotu i lepiej rozumiały nowe realia sanitarne, w których funkcjonujemy.

Pozdrawiamy i życzymy Państwu dużo zdrowia!
Wieslawa Dudek