"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć" undefined

"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć"

i oczywiście odwiedzać dentystę :)
"Misie" wiedzą jak należy dbać o zęby, dlatego 02.10 wraz ze swoją panią odwiedziły gabinet stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Małogoszczu. Każdy zuch siadł na magicznym fotelu i pokazał Pani doktor swoje ząbki. Nie było to trudne zadanie, ponieważ dzieciaki regularnie odwiedzają gabinet stomatologiczny z Rodzicami. Za swoją odwagę i codzienną higienę jamy ustnej, zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i naklejkami "Dzielnego pacjenta".Kilkoro dzieci zadeklarowało nawet wybór podobnego zawodu w przyszłości. Grupa Misie wraz z wychowawcą, kierują podziękowania Pani dr Agacie Rybickiej za kontrolę ząbków oraz serdeczne przyjęcie. Dziękujemy również asystentce p. Ani Jakubowskiej za uśmiech, który pomógł przezwyciężyć najgorsze strachy.
Aneta Lis