ŻEGNAJ KOCHANE PRZEDSZKOLE c.d.  undefined

ŻEGNAJ KOCHANE PRZEDSZKOLE c.d.

Dzieci z grupy IV wraz ze swoimi rodzicami również hucznie świętowali ,, Dzień Rodziny" połączony z pożegnaniem 6- latków. Tego dnia przedszkolaki mogły pochwalić się przed najbliższymi swoimi umiejętnościami i talentami. Wierszyki, piosenki i tańce zaprezentowane przez dzieci zostały nagrodzone głośnymi oklaskami. Po przedstawieniu nadszedł czas na życzenia i słodkie upominki zamknięte w słoiczku własnoręcznie ozdobionym przez dzieci, które zostały podarowane rodzicom. Następnie starszaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz gratulacje od P. Dyrektora- W. Pyznara, P. Kierownik- E. Przybyłowicz oraz wychowczyni- M. Przybycień. Kolejno na wszystkich zebranych czekał słodki poczęstunek i specjalna niespodzianka….WARSZTATY PROJEKTOWANIA TOREB EKOLOGICZNYCH. To był niesamowity dzień pełen wrażeń, wzruszeń i pięknych emocji.
Maria Majewska