Żegnaj Przedszkole kochane. undefined

Żegnaj Przedszkole kochane.

25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków. Dzieci po wakacjach rozpoczną już naukę w szkole.
Przedszkolaki występując po raz ostatni przed tak szeroką publicznością, przedstawiły niezwykłe widowisko prezentujące całoroczny dorobek artystyczny – efekt wytężonej pracy nauczycieli i dzieci. Na uwagę zasługuje bogaty repertuar taneczny i wokalny przedszkolaków. Mali, ale już utalentowani artyści zatańczyli poloneza, belgijkę. Popisali się też chłopcy w tańcu dżentelmenów, zaś dziewczynki taniec z pomponami.Były również wiersze i piosenki. Na zakończenie nie obyło się oczywiście bez wzajemnych życzeń i podziękowań. Przyszłym uczniom życzenia złożyła pani dyrektor, Maria Dziedzic, która w ciepłych słowach życzyła im wspaniałych wyników w szkole, odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu i spełnianiu marzeń. Rodzicom natomiast dużo wyrozumiałości, cierpliwości i zadowolenia ze swoich pociech.Przyszłym uczniom życzymy wspaniałych wakacji, sukcesów w szkole, wielu nowych kolegów i koleżanek oraz miłych wspomnień z przedszkola.
01.07.2019
Teresa Paściak