Żegnamy kolorową jesień - witamy szarugę jesienną

W dniu 7 listopada w grupie ,,Leśne ludki "odbyły się zajęcia otwarte prowadzone przez nauczycielkę Grażynę Gumieniak. Przedszkolaki piosenkami oraz zabawami ruchowo- tanecznymi wraz z Rodzicami pożegnały kolorową jesień oraz zwierzęta zapadające w sen zimowy. Podczas zabaw dydaktyczno-logicznych oraz teatrzyku sylwet na podstawie utworu M. Kownackiej ,,Idzie zima, chudy nie przetrzyma" dzieci utrwaliły nazwy zwierząt , ich zwyczaje oraz sposób przygotowania się do zimy. „Leśne ludki” przyporządkowały owoce do drzew liściastych oraz iglastych, segregowały, porównywały oraz przeliczały zgromadzone pomoce. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, zdobytych wiadomości oraz czerpania radości ze wspólnej zabawy z Rodzicami. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas oraz liczne przybycie na zajęcia.

wpis edytowano 2019-11-08, 22:13