ZERÓWKI W DESKAJ PARKU undefined

ZERÓWKI W DESKAJ PARKU

Dnia 29.09.2014r dzieci z grup 0A i 0B wraz z wychowawczyniami – p. Dorotą Sójka i p. Jolantą Grzyb gościły w DESKAJ PARKU w Łukowie. Wycieczka została zorganizowana z okazji Dnia Chłopaka. Czterogodzinny pobyt w parku linowym był dla dzieci wielką atrakcją. Prawie wszyscy odważyli się pokonać 60-cio metrową trasę linową w asekuracji siatkowej (niektóre dzieci trzykrotnie) oraz zjechać na krążku linowym. Ponadto miały do dyspozycji hamaki, trampolinę, zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki wspinaczkowe. Właściciele ośrodka zorganizowali również ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz słodki poczęstunek . Wszyscy w wyśmienitych nastrojach wróciliśmy do Gręzówki. Dzieci serdecznie dziękują swym Rodzicom za wspaniały prezent z okazji Dnia Chłopaka i polecają się na przyszłość.

Opracowały:
Jolanta Grzyb i Dorota Sójka