Zielone przedszkole dzień 4

Kochani Rodzice,
już jutro wracamy na łono rodziny:) dziś wieczorem pojawił się u dzieci smutek, że to już jest koniec przygody.Ostatnia piosenka dyskoteki w piżamkach "To już jest koniec, przytulające się dzieci, które dziękowały za wspólny czas paniom i sobie wzajemnie wywołały u nas łzy wzruszenia.
Ale cofnijmy się do godziny 8. Dziś dzieci ciężko było dobudzić nawet na późniejsze śniadanie. Podchody nocne wyssały z dzieci resztki sił;) po doładowaniu akumulatorków wyruszyliśmy na wycieczkę do Minieurolandu. Przedszkolaki były pod ogromnym wrażeniem budowli. Plac zabaw z "tyrolką" przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. Kropką nad "i" była ścieżka ziół:) Po obiedzie wybraliśmy się
na "turlańce". Koniec dnia upłynął nam muzycznie i tanecznie. Piżama party z kulą dyskotekową i wzruszającym pożegnaniem było wisienką na torcie. Po 15minutach od zakończenia dyskoteki dzieci już spały:)

Rano pakowanko, szaleństwa na placu zabaw i dwa pyszne posiłki. Do zobaczenia.

Nie możemy uwierzyć,że czas tak szybko minął i widzimy się niebawem!
19.06.2019
Aleksandra Szczepańska