Zimowo- Świąteczne spotkania z Rodzicami. undefined
Boże Narodzenie

Zimowo- Świąteczne spotkania z Rodzicami.

W ostatnich dniach grudnia, w naszym przedszkolu, panował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój. Tradycyjnie, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, odbywały się spotkania świąteczne z rodzicami. W każdej grupie wiekowej miały one inną formę. W miłą i świąteczną atmosferę wszystkich obecnych wprowadziły dzieci, które wystawiły Jasełka i Zimowe Przedstawienie. Można było posłuchać kolęd, zobaczyć Maryję i Józefa, Aniołków, pastuszków oraz króli z darami. Ponieważ Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy pamiętamy o innych i nawzajem obdarowujemy się prezentami, dlatego też dzieci nie zapomniały o swoich rodzicach, wręczając im własnoręcznie wykonane, świąteczne prezenty. Te wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich rodziców.
06.01.2020
Ewa Kowalewska