"Złota Jesień" III edycja konkursu plastycznego undefined

"Złota Jesień" III edycja konkursu plastycznego

W dniu 09.11.2011 r. odbyła się ocena prac plastycznych nadesłanych na powiatowy konkurs plastyczny pt. "Złota Jesień" zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Rogowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego pt. Złota jesień" zorganizowanego przez nasze przedszkole po raz trzeci. Konkurs był przeznaczony dla dzieci
z oddziałów i grup przedszkolnych. Na konkurs napłynęło 156 wspaniałych prac, bardzo twórczych, kolorowych, wyrażających charakter polskiej złotej jesieni.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy przyjęli zaproszenie na nasz konkurs i zachęcili swoich wychowanków do wzięcia w nim udziału. Tym bardziej, że konkursów plastycznych jest bardzo dużo.
Bardzo dziękujemy Pani Teresie Wiecha – właścicielce sklepu GRAVEX za ufundowanie nagród rzeczowych oraz pracownikom Biblioteki Publicznej w Rogowie za udostępnienie pomieszczeń i pomoc
w zorganizowaniu wystawy prac. Wszystkie prace można oglądać na wystawie pokonkursowej
w Bibliotece Publicznej w Rogowie, na którą serdecznie zapraszamy.
Komisja konkursowa w składzie: mgr M. Sasuła, U. Balcerkowska, mgr M. Karczewska, mgr A. Mrozek, mgr B. Chromik postanowiła nagrodzić:

w kategorii prace indywidualne:
3,4 - latki
I miejsce – Wojtek Sywulak – Przedszkole Chałupki
II miejsce – Sara Kamczyk – Przedszkole Rogów
III miejsce – Maja Matuła – Przedszkole Syrynia
wyróżnienie – Alina Organiściak - Przedszkole Rogów
5 - latki
I miejsce – Aleksandra Langer - Przedszkole Chałupki
II miejsce – Cyprian Czuba – Przedszkole nr 3 Wodzisław Śl.
III miejsce – Justyna Białas – Przedszkole Tworków
wyróżnienie – Kewin Seemann – Przedszkole Zabełków
6 - latki
I miejsce – Paulina Roga – Przedszkole nr 3 Wodzisław Śl.
II miejsce – Natasza Kosek - Przedszkole nr 3 Wodzisław Śl.
III miejsce – Piotr Dominiak – Przedszkole Bieńkowice Oddział Zamiejscowy Bolesław
wyróżnienie - Maja Wróbeć – Przedszkole Roszków
w kategorii prace grupowe:
wyróżnienie – Grupa 4 – latków Przedszkole Czyżowice
wyróżnienie – grupa 5 – latków Przedszkole Rogów
- Martyna Ciuraj, Karolina Lazar, Julia Kantor, Jan Błaszczok, Edyta Stwiertnia,
09.06.2012
Ala Mrozek