Zwierzęta w wierszach poetów polskich- podsumowanie konkursu recytatorskiego undefined

Zwierzęta w wierszach poetów polskich- podsumowanie konkursu recytatorskiego

W konkursie wzięło udział 54 recytatorów z 18 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.

Oprócz uczestników oraz ich opiekunów w osobach dyrektorów przedszkoli, nauczycieli, rodziców lub babć i dziadków w uroczystości brali udział zaproszeni goście- pani Halina Henc oraz pan Jerzy Olearczyk.
Podsumowanie konkursu uświetniły oczywiście prezentacje laureatów. Przedszkolaki, którzy uplasowali się na pierwszym lub drugim miejscu w swoich kategoriach wiekowych, z radością wychodzili na scenę, aby raz jeszcze zademonstrować swoje recytatorskie umiejętności. Pozbawieni stresu mali aktorzy znakomicie zaprezentowali się w interpretacji wybranego utworu.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu pięknej recytacji, znakomitej pamięci i odwagi. Za zaangażowanie dziękujemy nauczycielom przedszkoli oraz rodzicom i dziadkom przedszkolaków, którzy przygotowali dzieci do występów oraz towarzyszyli im w prezentacjach i rozdaniu nagród.

Za przykładem lat ubiegłych wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, oczywiście adekwatne do zajętego miejsca.

Wszystko to dzięki ludziom dobrego serca, wspierającym edukację przedszkolną i rozumiejących jej istotne znaczenie w edukacji dziecka.
Składamy serdeczne podziękowania naszym darczyńcom za pomoc w ufundowaniu nagród:
FUNDATORAMI NAGRÓD byli:
Koło Łowieckie "Bażant" z Trzebini
P.H.U. HERTER Luszowice Teresa Mizera
Pan Jerzy Szymański- dyrektor "GÓRKA-CEMENT" S.A.
Burmistrz Miasta Trzebini- Wydział Promocji i Kultury
Pan Janusz Szczęśniak- Radny Rady Powiatu Chrzanowskiego
Pani Grażyna Baudler – Prezes ZNP Oddział Trzebinia
Pani Barbara Dębiec - Radna Rady Gminy Trzebinia
P.H.U. "WERSET" - pan Jerzy Woszczyna
BIURO-MAX A.T Gumkowscy S.J. Chrzanów
Pan Marian Kokoszka- Radny Rady Gminy Trzebinia
Jolanta Pękala- nauczycielka PS nr 3, koordynatorka konkursu
Już od dnia dzisiejszego zachęcamy do czytania dzieciom i poszukiwania interesujących wierszy o zwierzętach w pięknej, bogatej polskiej literaturze dla dzieci.
Wieslawa Dudek