Życzenia Wielkanocne

Stało się już tradycją, że z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przedszkolaki udały się z wizytą do Urzędu Gminy. Gośćmi wójta gminy były dzieci z Przedszkola Publicznego w Siemiechowie.

Pan wójt Bogdan Stasz z ogromną radością powitał przedszkolaków, którzy przybyli z życzeniami. Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania jak funkcjonuje Urząd Gminy. Najodważniejsi mogli zasiąść w fotelu, przy którym na co dzień wójt gminy, i poczuć się jak najważniejsza osoba w urzędzie.
Swoim dziecięcym sercem i śpiewem wyraziły najpiękniej jak potrafiły życzenia dla wójta gminy, kierowników i pracowników Urzędu Gminy, a wszyscy pracownicy nie kryli radości ze spotkania. Na zakończenie wizyty przedszkolaki zostały obdarowane słodkimi upominkami.
Renata Irytowska Nowak