Pomoc

Przypisanie do przedszkola

 • Po co przypisywać się do placówki?

  Dzięki przypisaniu się do placówki możesz:

  a) zarządzać jej danymi teleadresowymi, które wyświetlają się w bazie przedszkoli
  b) założyć stronę przedszkola i publikować na niej treść.

  Osoby przypisane do placówki są jej Moderatorami.

 • Jak przypisać się do placówki?

  Aby przypisać się do swojego przedszkola, wejdź po zalogowaniu do „Strefy Nauczyciela” i kliknij w „Wybierz placówkę” na pomarańczowym boksie wyświetlanym po lewej stronie. Możesz też wejść bezpośrednio przez ten link: Wybierz placówkę

 • Kto może przypisać się do placówki?

  Do placówki może przypisać się każdy zalogowany użytkownik serwisu, działając w porozumieniu i za zgodą placówki. Staje się wówczas moderatorem placówki – może aktualizować jej dane teleadresowe oraz założyć stronę www i publikować na niej treść. W przypadku zauważenia nadużyć, napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl.

 • Gdzie są narzędzia do zarządzania danymi placówki?

  Aby zarządzać danymi placówki, wejdź po zalogowaniu do Strefy Nauczyciela i kliknij w „Zarządzaj placówką” (przycisk na pomarańczowym boksie „Moja placówka”).

 • Jak zaktualizować dane teleadresowe przedszkola?

  Aby nanieść zmiany w danych teleadresowych przedszkola, wybierz w panelu zakładkę „Dane teleadresowe”. W zależności od rodzaju danych, które wymagają zmiany/uzupełnienia, kliknij „Edytuj” przy wybranym rodzaju danych. Po naniesieniu zmian, kliknij „Zapisz zmiany”. Wprowadzone zmiany zostaną od razu wyświetlone na wizytówce przedszkola w bazie przedszkoli, a także na stronie przedszkola, jeśli została założona.

  WAŻNE: W zakładce „Dane teleadresowe” jest możliwość wgrania logo przedszkola. Jeśli założyłeś stronę przedszkola, logo będzie na niej widoczne. Logo nie jest wyświetlane na wizytówce przedszkola w bazie placówek.

Moderatorzy

 • Kim jest Moderator oraz Moderator Główny?

  Placówka może mieć kilku Moderatorów Głównych oraz kilku Moderatorów. Mają oni te same prawa związane z zarządzaniem placówką i jej stroną internetową.

  Moderator Główny:

  a) To osoba, która jako pierwsza przypisała się do placówki.
  b) Zaprasza kolejne osoby do dołączenia do placówki lub akceptuje ich prośby o dołączenie (stają się oni Moderatorami).
  c) Może nadać Moderatorowi status Moderatora Głównego lub jej go odebrać.

  Moderator:

  a) To kolejna osoba, która przypisała się do placówki na zaproszenie Moderatora Głównego lub po otrzymaniu jego akceptacji.

 • Czy do placówki może przypisać się kilka osób?

  Oczywiście. Jest to możliwe na dwa sposoby:

  Sposób 1: Prośba do Moderatora Głównego o zaakceptowanie kolejnej osoby.
  Kolejna osoba przypisująca się do placówki otrzyma informację, że placówka ma już Moderatora Głównego. Otrzyma on wiadomość e-mail z informacją o chęci dołączenia nowej osoby – gdy zaakceptuje zgłoszenie, placówka będzie mieć kolejnego Moderatora.

  Sposób 2: Zaproszenie od Moderatora placówki.
  Osoba już przypisana (Moderator) może skorzystać z opcji „Wyślij zaproszenie”, dostępnej w panelu zarządzania placówką, w zakładce „Moderatorzy”. Zaproszona osoba, po zaakceptowaniu zaproszenia, zostanie Moderatorem placówki.

 • Jak wypisać się z placówki?

  Aby wypisać się z placówki, wybierz zakładkę „Moderatorzy” w panelu zarządzania i kliknij „Wypisz się z placówki” przy swoim imieniu i nazwisku.

  WAŻNE: Jeśli jesteś Moderatorem Głównym, musisz mianować innego Moderatora na swoje stanowisko, by móc wypisać się z placówki.

Nie znalazłeś poszukiwanych informacji? Napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl