Pomoc

Zarzadzanie stroną www

 • Gdzie są narzędzia do zarządzania stroną?

  Zarządzanie stroną przedszkola wchodzi w skład panelu do zarządzania placówką – jest to zakładka „Strona www”. Aby zarządzać stroną przedszkola, zaloguj się i kliknij w „Zarządzaj placówką”, znajdujące się w Strefie Nauczyciela, na pomarańczowym boksie „Moja placówka”.

 • Kto może zarządzać stroną?

  Stroną internetową przedszkola mogą zarządzać moderatorzy placówki.
  Więcej o moderatorach przeczytasz tutaj: Moderatorzy

Wygląd strony

 • Jak zmienić wygląd strony?

  Wygląd strony możesz zmienić poprzez wybranie innego szablonu graficznego. Aby to zrobić zaloguj się i wybierz w panelu zakładkę „Szablon www”. Aby obejrzeć dokładnie wygląd innych szablonów, klikaj w „Podgląd” przy poszczególnych szablonach. Gdy podejmiesz decyzję, zaznacz „Wybierz” przy szablonie, który chcesz wybrać, i kliknij przycisk „Zmień”. Zmiana grafiki będzie od razu widoczna na stronie.

  WAŻNE: Szablon graficzny możesz zmieniać w dowolnej chwili, dowolnie wiele razy.

Adres strony www

 • Jak zmienić adres strony przedszkola?

  Adres strony ustalany jest podczas zakładania strony przedszkola. Ustalonego wówczas adresu (w formacie „www.wymyslona-fraza.przedszkolowo.pl), nie można później zmieniać. Można natomiast zrobić przekierowanie z posiadanego już wcześniej adresu www.

 • Chcę adres www bez końcówki „.przedszkolowo.pl”

  Aby adres Twojej strony nie posiadał końcówki ".przedszkolowo.pl" musisz mieć wykupiony adres, pod którym chcesz mieć stronę swojego przedszkola. Adres ten (domenę) można kupić u wybranego dostawcy domen.

  W momencie zakładania strony dla przedszkola na Przedszkolowo.pl ustal adres w formacie „www.wymyslona-fraza.przedszkolowo.pl” by strona mogła powstać. Następnie prześlij nam drogą mailową na info@przedszkolowo.pl informację, pod jakim nowym adresem chcesz mieć swoją stronę. W mailu powinien być podany: obecny adres strony (ten z końcówką ".przedszkolowo.pl" wymyślony podczas jej zakładania) oraz nowy adres, pod którym chcesz, by strona się wyświetlała (ten wykupiony u dostawcy domen). Wiadomość wyślij do nas z maila, którego używasz na Przedszkolowo.pl, byśmy mogli zweryfikować, że jesteś osobą, która założyła stronę przedszkola. W odpowiedzi na Twoją wiadomość prześlemy Ci wszystkie informacje, niezbędne do dokonania zmiany adresu strony.

 • Moje przedszkole ma już adres www. Czy może z niego korzystać?

  Oczywiście. Jeśli Twoje przedszkole ma już adres www, który chciałbyś zachować, podczas zakładania strony postępuj zgodnie z instrukcją – tj. ustal adres w formacje www.wybrana-fraza.przedszkolowo.pl Następnie prześlij nam drogą mailową na info@przedszkolowo.pl wiadomość, w której podasz: obecny adres strony (ten z końcówką ".przedszkolowo.pl" wymyślony podczas jej zakładania) oraz nowy adres, pod którym chcesz, by strona się wyświetlała (tj. ten posiadany już przez Twoje przedszkole). Wiadomość wyślij do nas z maila, którego używasz na Przedszkolowo.pl, byśmy mogli zweryfikować, że jesteś osobą, która założyła stronę przedszkola. W odpowiedzi na Twoją wiadomość prześlemy Ci wszystkie informacje, niezbędne do dokonania zmiany adresu strony.

Nie znalazłeś poszukiwanych informacji? Napisz do nas: pomoc@przedszkolowo.pl