Konkursy

• Przedszkole Samorządowe nr 3 w Trzebini ogłasza RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY „SIERSZA - MOJA MAŁA OJCZYZNA” REGULAMIN KONKURSU 1. Cele konkursu: - budzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem oraz dostrzeganie jego piękna i różnorodności - podnoszenie wiedzy na temat dzielnicy Sierszy, jej budowli, fauny i flory, - rozwijanie zainteresowań i uzdolnień

2022-05-20, 15:50 Wieslawa Dudek
  • Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym "Zapomniane dla świata-odzyskane na fotografii. Kapliczki przydrożne."

2022-05-16, 14:08 Administrator Strony
  • Konkurs fotograficzny pod patronatem Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice ,,Kwiaty Mistrzejowic w obiektywie” Cele konkursu: • rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych • poszerzanie wiedzy o najbliższym środowisku naturalnym i jego zmianach związanych z następstwem pór roku • uświadomienie przynależności do świata natury • kształtowanie

2022-05-14, 22:48 Kinga Stępniak
  • Serdecznie zapraszamy naszych Przedszkolaków, do udziału w Konkursie Recytatorskim zorganizowanym pod hasłem: „ODKRYWAMY ŚWIAT POEZJI…” Cel konkursu: -Rozwijanie zdolności recytatorskich. -Popularyzacja poezji wśród dzieci. -Uwrażliwienie na piękno literatury polskiej. -Prezentacja umiejętności recytatorskich. Regulamin: - Konkurs

2022-05-11, 00:07 Elżbieta Ptaszek
  • Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Rodzinnie - zdrowo i sportowo”. Regulamin konkursu: 1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejski nr 22 w Łodzi. 2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedszkolaków

2022-05-10, 10:55 Pani Agnieszka
  • Konkurs ten organizowaliśmy we współpracy z Przedszkolem Publicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Gołkowicach.

2022-05-08, 13:20 Agnieszka Borowiak
  • Małymi krokami zbliża się wyjątkowe święto w roku - Dzień Dziecka! Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt:" Mój wymarzony Dzień Dziecka" organizowanym przez nasze Przedszkole! Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki. Czekamy na Wasze prace od 16.05 do 30.05.2022r. ! Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!

2022-05-06, 17:28 Admin _
  • Przedszkolaki z oddziału IV w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Małopolskie Dni dla Klimatu" wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Drzewo dla klimatu”.

2022-04-26, 19:41 Anna Wolak
  • Drogie Przedszkolaki , Rodzice ogłaszamy: KONKURS RECYTATORSKI dla dzieci z Samorządowego Przedszkola w Wyszkowie pt: „Poezja dla Mamy i Taty”. UWAGA 1. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie kart zgłoszeniowych do dnia 10.05.2022 r. (wtorek) - (załącznik nr 1) wraz z kopią wybranego wiersza do placówki przedszkola lub na adres e-mail: przedszkolewyszkow@gmail.com 2.

2022-04-25, 19:58 Iwona Żukowska
  • W dniu 12.04. 2022 został rozstrzygnięty konkurs wielkanocny" Najciekawsza ozdoba lub kartka wielkanocna" Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Podczas rozstrzygnięcia konkursu komisja brała pod uwagę przede wszystkim wkład własny pracy dziecka. Wszystkie ozdoby oraz kartki były wyjątkowe i niepowtarzalne.

2022-04-21, 06:52 Ilona Buchta
Wyświetl