"Bezpiecznie i grzecznie"- ogólnopolski konkurs literacko - teatralny

Przedszkole Miejskie Nr 50 w Sosnowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literacko-teatralnym związanym z tematyką działań przeciw agresji i przemocy
"BEZPIECZNIE I GRZECZNIE"
Celem konkursu jest:
•Uczenie i promowanie działań przeciw agresji i przemocy
•Rozbudzenie zainteresowań literackich
•Rozwijanie fantazji i kreatywności literackiej
1.Konkurs jest przeznaczony dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
2.Forma literacka – bajka, inscenizacja.
3.Tekst winien stanowić oryginalne dzieło autora, nie publikowane do tej pory.
4.Każdy utwór powinien być podpisany: imię i nazwisko autora, dokładny adres placówki wraz z numerem telefonu. Prosimy o czytelne wypisanie metryczek.
5.Utwory (wydruk) należy przesyłać do 31 października 2014r (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Przedszkole Miejskie Nr 50 ul. Franciszkańska 19, 41-200 Sosnowiec, z dopiskiem "Bezpiecznie i grzecznie"
6.Prace przechodzą na własność organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.
7.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 listopada 2014 r. Informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronie "przedszkolowo.pl", oraz stronie internetowej naszego przedszkola www.p50.eys.pl
8.Zapewniamy dyplomy dla laureatów I, II, III miejsca. Prace oceniać będzie niezależna komisja powołana przez organizatora.
9.Prace, które nie będą spełniały wymogów niniejszego regulaminu nie będą oceniane.
23.09.2014
Monika Radko