Imię dla Przedszkola undefined

Imię dla Przedszkola

Dyrektor i Nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 10 w Żarach zapraszają dzieci i rodziców naszego przedszkola do udziału w konkursie na nazwę dla przedszkola, pod hasłem:" Imię dla Przedszkola"

Cele konkursu:

-Rozwijanie kreatywności i myślenia twórczego,
-Integracja środowiska rodzinnego,
-Promowanie twórczości i kreatywności dzieci i rodziców.

Zasady konkursu:

-Konkurs skierowany jest do dzieci od 3 do 7 lat i ich rodziców
-Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić Kartę Zgłoszenia (dostępną u nauczycielek w poszczególnych grupach oraz na stronie internetowej)
-Jeden autor może zgłosić do konkursu maksimum 3 propozycje (każda na osobnej Karcie Zgłoszenia)
-Konkurs jest dwuetapowy:
-- I etap: obejmuje wymyślenie nazwy dla przedszkola i dostarczenie jej na Karcie Zgłoszenia - do 31 marca 2017r do nauczycielek
-- II etap: to głosowanie nad wyborem nazwy, spośród najpopularniejszych wyłonionych przez Komisję pomysłów na nazwę dla przedszkola - do 7 kwietnia 2017r.
-w głosowaniu może brać udział cała społeczność przedszkola
-karty z propozycjami do głosowania do pobrania u nauczycielek w grupach
-Oceny zadania konkursowego dokonuje Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Przedszkola
-Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 21 kwietnia 2017r. na gazetce informacyjnej i opublikowane na stronie internetowej przedszkola
-Przewidziane są nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Dyrektora i Radę Rodziców

Uwagi dodatkowe:

-Rozstrzygnięcie Komisji konkursowej jest ostateczne. Z dniem dostarczenia Organizatorowi prac konkursowych przekazane zostaje prawo do bezpłatnego wykorzystywania wymyślonej nazwy.
12.03.2017
Jolanta Karska