Konkursy

Konkurs „Czyściochowe Przedszkole”.

Konkurs „Czyściochowe Przedszkole”.

Szanowni Państwo

Nasze przedszkole realizuje program „Czyściochowe Przedszkole”. Organizatorem programu jest Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o., właściciel drogerii Rossmann.
Z przyjemnością chcemy poinformować, że prace plastyczne przedszkolaków z GPP w Rudzie Wielkiej zakwalifikowane zostały do udziału w IV odsłonie konkursu. W tym miejscu podziękowania za kreatywność, wolę walki i przede wszystkim poświęcony czas wysyłamy do dzieci i ich rodziców.
„Żeby wygrać trzeba grać" - prosimy rodziców, znajomych o głosowanie na nasze przedszkole. Musimy połączyć nasze siły i przekazywać w świat link do prac plastycznych wykonanych przez nasze dzieci. Można głosować raz dziennie i trzeba należeć do klubu Rossmann oraz posiadać aplikację mobilną klubu R. Jest to konieczne, aby oddać głos, ponieważ głosować mogą tylko uczestnicy programu Rossnę! Junior.
Głosowanie trwa jeden miesiąc (1-30 czerwca 2020), a 100 przedszkoli, które uzyska największą liczbę głosów, wygrywa kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł.

Link do głosowania
https://www.rossmann.pl/czysciochowo/gminne-przedszkole-publiczne-w-rudzie-wielkiej,10217

Jest duża szansa na wygraną. Nie zapominajcie Kochani, żeby raz dziennie głosować! To bardzo ważne:). Wierzymy, że razem nam się uda..

Dzieci i pracownicy z GPP w Rudzie Wielkiej
Konkurs trwa do: 2020-06-30, 00:00
wpis edytowano 2020-06-01, 18:27
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.