Konkurs "Czyściochowe Przedszkole".  undefined

Konkurs "Czyściochowe Przedszkole".

Szanowni Państwo

Nasze przedszkole realizuje program "Czyściochowe Przedszkole". Organizatorem programu jest Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o., właściciel drogerii Rossmann.
Z przyjemnością chcemy poinformować, że prace plastyczne przedszkolaków z GPP w Rudzie Wielkiej zakwalifikowane zostały do udziału w IV odsłonie konkursu. W tym miejscu podziękowania za kreatywność, wolę walki i przede wszystkim poświęcony czas wysyłamy do dzieci i ich rodziców.
"Żeby wygrać trzeba grać" - prosimy rodziców, znajomych o głosowanie na nasze przedszkole. Musimy połączyć nasze siły i przekazywać w świat link do prac plastycznych wykonanych przez nasze dzieci. Można głosować raz dziennie i trzeba należeć do klubu Rossmann oraz posiadać aplikację mobilną klubu R. Jest to konieczne, aby oddać głos, ponieważ głosować mogą tylko uczestnicy programu Rossnę! Junior.
Głosowanie trwa jeden miesiąc (1-30 czerwca 2020), a 100 przedszkoli, które uzyska największą liczbę głosów, wygrywa kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł.

Link do głosowania

Jest duża szansa na wygraną. Nie zapominajcie Kochani, żeby raz dziennie głosować! To bardzo ważne:). Wierzymy, że razem nam się uda..

Dzieci i pracownicy z GPP w Rudzie Wielkiej
Przedszkole Ruda Wielka