Konkurs "Eko-zabawka, Eko-Przedszkolak". undefined

Konkurs "Eko-zabawka, Eko-Przedszkolak".

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci
wraz z Rodzicami do udziału w konkursie plastyczno-technicznym
"Eko-zabawka, Eko-Przedszkolak".
CELE KONKURSU:
-pogłębienie wiedzy uczniów na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska,
-rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie zainteresowań ekologicznych dzieci,
-rozbudzanie wyobraźni i fantazji,
-rozwijanie zdolności manualnych,
-wdrażanie do estetycznego wykonywania
prac technicznych.
ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA:
1.Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne w Małogoszczu.
2.Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat z Przedszkola Publicznego w Małogoszczu.
3.Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych.
4.Wysokość pracy nie może przekraczać
100 cm.
5.Każdy uczestnik do konkursu może zgłosić tylko jedną pracę, która powinna być opatrzona metryczką z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem oraz nazwą grupy.
6.Prace konkursowe zostaną ocenione na podstawie następujących kryteriów:
-wykorzystanie surowców wtórnych,
-inwencja i pomysłowość podejścia do tematu,
-wrażenie estetyczne,
-spełnienie podanych wytycznych.
7.Prace należy składać u wychowawców grup od 04.04.2022r. do 15.04.2022r. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na holu przedszkolnym w formie wystawy.
8.Oceny prac dokona niezależna komisja wyłoniona spośród Grona Pedagogicznego Przedszkola Publicznego w Małogoszczu.
W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane trzy miejsca, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.
9.Zgłoszone prace podlegają zwrotowi, będzie można je zabrać z wystawy po rozstrzygnięciu konkursu.
10.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi
21 kwietnia 2022r.