KONKURS FOTOGRAFICZNY "DBAM O PRZYRODĘ Z MAMĄ I TATĄ" undefined

KONKURS FOTOGRAFICZNY "DBAM O PRZYRODĘ Z MAMĄ I TATĄ"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA
I ICH RODZICÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
"DBAM O PRZYRODĘ Z MAMA I TATĄ" organizowanym przez
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 13 W TARNOWIE,
UL. PRZEDSZKOLAKÓW 7, 33-100 TARNÓW

Regulamin uczestnictwa
1. Cele konkursu:
• zachęcanie Rodzin do wspólnego spędzania czasu
• czerpanie radości i zadowolenia ze wspólnego działania rodzica i dziecka
• rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci,
• rozwijanie umiejętności posługiwania się aparatem fotograficznym
• budowanie oraz rozwijanie postaw proekologicznych
• uświadomienie dzieciom faktu, że fotografie stanowią wspaniałą formę dokumentowania różnych wydarzeń i ciekawych obiektów, także przyrodniczych.
Organizator konkursu:
Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne Nr 13 w Tarnowie.
2. Zasady uczestnictwa:
- w konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola.
- tematyka fotografii powinna koncentrować się wokół hasła: "DBAM O PRZYRODĘ Z MAMĄ I TATĄ". Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia, na którym będzie uwieczniony pomysł w jaki sposób dziecko stara się dbać o przyrodę np. w domu, w ogrodzie na działce, spacerze.
- fotografie mogą być wywołane lub wydrukowane. Format zdjęć dowolny.
- prace niezgodne z wymogami regulaminu nie będą dopuszczone do konkursu
- ocenie podlegać będzie zgodność z tematem konkursu, estetyka wykonania, pomysłowość.
- udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie fotografii i danych osobowych w celu popularyzacji konkursu. Zdjęcia przechodzą na własność organizatora.
- podpisane fotografie (imię i nazwisko dziecka, grupa) należy dostarczyć do przedszkola do dnia 17 grudnia 2021r.
- laureaci otrzymają upominki i dyplomy, a ich prace zostaną zaprezentowane na wystawie w przedszkolu.
3. Postanowienia końcowe:
• rozstrzygnięcie konkursu i ocena prac nastąpi w dniu 22 grudnia 2021r.
• wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Przedszkola: www.trzynastka.przedszkolowo.pl
• dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych organizator konkursu przewiduje nagrody rzeczowe.
• przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie jej zdjęcia na stronie internetowej i profilu FB Przedszkola Publicznego Nr 13 w Tarnowie.
• do zdjęcia należy dołączyć wypełnioną prawidłowo Zgodę rodzica na udział w konkursie, która stanowi załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu.
•zgoda rodzica na udział w konkursie, będzie dostępna na stronie internetowej przedszkola.
• komisja powołana przez organizatora konkursu wyłoni spośród przekazanych prac 6 laureatów konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnie (I,II,III miejsce) oraz dzieci 5-6 letnie (I,II,III miejsce).
• wszystkie prace będą zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w szatni przedszkola.
• finał konkursu i wręczenie nagród nastąpi w Przedszkolu Publicznym Nr 13 w Tarnowie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.
ŻYCZYMY CIEKAWYCH INSPIRACJI
Anna Wolak