KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA DZIECI I RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.:
"Rodzinnie - zdrowo i sportowo".
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejski nr 22 w Łodzi.
2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola.
3.Cele konkursu:
• propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego,
• rozwój świadomości zdrowotnej dzieci,
• propagowanie zdrowego stylu życia,
• umacnianie więzi rodzinnych.
4. Osoba koordynująca konkurs: Agnieszka Filas-Telus
5. Termin wysyłania zdjęć do 31.05.2022 r.
6. ZADANIE KONKURSOWE:
Zadaniem konkursowym jest wykonanie i przesłanie zdjęcia uwieczniającego dziecko z rodzeństwem i/lub z rodzicami podczas wykonywania aktywności sportowych.(format zdjęcia JPG).
7. Warunki uczestnictwa w konkursie:
- zdjęcie powinno być pomysłowe i atrakcyjne pod względem estetycznym,
- zawierać walory edukacyjne promujące zdrowy styl życia, istotne znaczenie ruchu i sportu dla zdrowia.
8.Każda rodzina może przesłać jedno zdjęcie.
9.Zdjęcie konkursowe należy wysłać na adres mailowy i [email protected] , w tytule wiadomości dołączyć tytuł zdjęcia informację z imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwę grupy do której uczęszcza.
10. Informacje podsumowujące wyniki konkursu oraz wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola oraz na FB .

Uwaga:Zgłaszając zdjęcia uczestnik wyraża zgodę na publikowanie ich na stronie internetowej i fb przedszkola. Przesłanie prac na konkurs oznacza akceptację warunków, wyrażonych w niniejszym regulaminie i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora Konkursu Fotograficznego, w celach wynikających z regulaminu tego konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

11. Dla dzieci przewidziane są dyplomy a dla zwycięzców nagrody.
12. Podsumowanie konkursu fotograficznego, wręczenie nagród dla uczestników przewidywane jest 07.06.2022r.

Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu
i udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym!!!!!!!!!!!!!
10.05.2022
Pani Agnieszka