Konkurs plastyczno-ekologiczny" Czysta Polska pastelami malowana"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-ekologicznym " Czysta Polska pastelami malowana"

•Celem konkursu jest:
Rozwijanie sprawności manualnych oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

•Zadaniem dzieci będzie:
Wykonanie pracy plastycznej zgodnej z tematem konkursu. Praca ma zostać wykonana pastelami. Format pracy dowolny.

•Każda praca musi zawierać:
zgodę na udział w konkursie: Załącznik 1, Załącznik 2
metryczkę: Załącznik 3

•Termin i miejsce dostarczenia prac:
Każdą pracę należy nadesłać lub dostarczyć do Organizatora lub przesłać na adres e-mail: [email protected] terminie do 08.12.2021 r.

•Ocena i nagradzanie prac:
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wszystkie prace zostaną ocenione przez jury, które wskaże zwycięzców konkursu. Decyzje jury są ostateczne. Przedszkole zapewnia dyplomy dla uczestników, nagrody dla zwycięzców oraz podziękowania dla nauczycieli.

•Finał konkursu:
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników na stronie przedszkola www.pm28sosnowiec.przedszkolowo.pl nastąpi 09.12.2021 r.

•Zastrzeżenia organizatora:
Organizator nie odsyła prac. Nadesłane prace pozostają własnością Przedszkola.