KONKURS PLASTYCZNY "MOZAIKOWA PISANKA" undefined

KONKURS PLASTYCZNY "MOZAIKOWA PISANKA"

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne w Dębowcu.
2. Cele konkursu:
• Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci.
• Promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie.
• Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych
3. Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców z PRZEDSZKOLA W DĘBOWCU z grupy:
• 3 i 4 latków
• 5 i 6 latków
4. Prace mogą być wykonane w formie płaskiej lub przestrzennej dowolną techniką plastyczną (akwarele, farby plakatowe, pastele, ołówek, węgiel, wycinanka, itd.) Prace w formie płaskiej nie powinny przekraczać formatu A3.
5. Praca powinna przedstawiać mozaikową pisankę.
6. Prace muszą być wykonane przez dzieci z pomocą rodziców.
7. Jeden uczestnik może dostarczyć jedną pracę.
8. Każdą pracę należy czytelnie podpisać na odwrocie podając imię i nazwisko.
9. Prace należy dostarczyć do 26.03.2021
10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.03.2021.
11. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołaną w tym celu komisję.
12. W konkursie zostaną nagrodzone 3 najlepsze prace w obu kategoriach wiekowych (3 i 4- latki oraz 5 i 6 - latki)
13. Udział w konkursie jest jednoznaczny z:
• udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystania pracy na stronie internetowej przedszkola
• wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora konkursu podanych powyżej danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu
• dostarczenie pracy oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !
Przedszkole Publiczne w Dębowcu
Edyta Chwastek