"MÓJ ULUBIONY INSTRUMENT MUZYCZNY"- OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO - MUZYCZNY

Ogólnopolski konkurs plastyczno - muzyczny
"Mój ulubiony instrument muzyczny"
organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 50
w Sosnowcu
Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat do ogólnopolskiego konkursu plastyczno - muzycznego pt. "Mój ulubiony instrument muzyczny."
Zapraszamy nauczycieli do podzielenia się swoim talentem i wykonania wraz z wychowankami przestrzennej pracy plastycznej - oryginalnego instrumentu muzycznego.
Technika wykonania instrumentu jest dowolna . Jedynie obowiązuje forma przestrzenna.
Warunki konkursu:
Wykonane instrumenty muzyczne powinny zawierać przypiętą metryczkę: nazwa instrumentu, imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób.
Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni laureatów I, II i III miejsca
Instrumenty oceniane będą pod względem pomysłowości oraz estetyki wykonania.
Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy, opiekunowie podziękowania.
Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie www.przedszkolowo.pl a także na stronie internetowej naszego przedszkola www.p50.eys.pl
Termin składania prac upływa z dniem 31 października 2013 r. (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 listopada 2013 r.
Prace należy wysłać na adres organizatora:
Miejskie Przedszkole Nr 50
ul. Franciszkańska 19
z dopiskiem "Instrument muzyczny"
Prace konkursowe nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

29.09.2013
Monika Radko